standard

Mieszkania na Osiedlu Brynów II posiadają wysoki standard a jakość i marki zastosowanych w nich materiałów zadowolą najbardziej wymagających. Wybieramy materiały ekologiczne spełniające wszystkie wymogi i najbardziej surowe normy obowiązujące obecnie w branży budowlanej.

Powierzchnie mieszkań jedno lub dwukondygnacyjnych wynoszą od 50 do 200 m2 i mogą być aranżowane indywidualnie. Gwarantujemy minimum jedno miejsce parkingowe wewnętrzne dla mieszkania, usytuowane w dwukondygnacyjnym garażu podziemnym.

Cena obejmuje lokal mieszkalny wraz z przynależnym balkonem i udziałem w częściach wspólnych budynku i działki budowlanej. Firma stosuje szereg upustów, negocjowanych indywidualnie z kupującym np. w przypadku wcześniejszej zapłaty za lokal.

 

ściany zewnętrzne, jak i wewnętrzne działowe, wykonane są z pustaków ceramicznych firmy POROTHERM podłogi przygotowane pod parkiet lub wykładzinę
dachy kryte są dachówką ceramiczną instalacja elektryczna zakończona gniazdkami oraz wyłącznikami
konstrukcja żelbetowa umożliwia dużą swobodę aranżacji wnętrz grzejniki C.O. we wszystkich pomieszczeniach (indywidualne opomiarowane)
stolarka okienna PCV, od zewnątrz brązowa od wewnątrz biała gniazdko RTV
okna połaciowe firmy FAKRO video domofon
tynki zewnętrzne mineralne dla wymagających - „mieszkania inteligentne”
tynki wewnętrzne gipsowe